Masaş

— Üye Profili —

Hakkında

Masaş Metal Ambalaj San. A.Ş.

MASAŞ DEKORATİF METAL AMBALAJ” 40 YILLIK TECRÜBESİNİ VE GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNİ BİRLEŞTİREREK DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMETİ SİZE GETİRİR.

MASAŞ gıda, medikal, kozmetik, kırtasiye, hazır giyim gibi birçok sektöre yönelik promosyon ve ambalaj olarak kullanılmak üzere dekoratif / fantezi metal kutu sunmaktadır.
MASAŞ entegre bir tesistir. Bünyesinde bulunan Tasarım ve AR-GE departmanı, grafik stüdyosu, Offset matbaası ve CNC'li kalıp atölyesiyle MASAŞ, metal ambalaj konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekten gurur duymaktadır.
Temel prensibimiz en iyi kaliteyi, hızlı servis ve uygun fiyatla müşterimize zamanında ulaştırmaktır.
Fabrikamız İstanbul'da 9.000 m2 alana kurulu 5.500 m2 kapalı sahadır. Günlük üretim kapasitemiz 8 farklı formda toplam 100.000 adet üründür. 100 kişiden oluşan personelimizle iç piyasa için üretim yapmakla birlikte, şimdilik aralarında EU üyeleri de bulunan 40 ülkeye ihracat yapmaktayız.
Ürünlerimiz başlıca iki ve üç parçalı yuvarlak, dört köşe, oval, çokgen, kalp şekilli kutular ve tepsiler, bardak altlığı ve plaka olmak üzere 100 farklı formdadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Üretim Kategorileri

  • Özel Tasarım Kutular
  • Gıda Kutuları ve Kapakları

İletişim Bilgileri

T. 444 3 198

F. + 90 216 593 0859

info@masas.com.tr masas.com.tr